// kcmobile

Twój partner w biznesie

Niektórzy twierdzą, że pozycjonowania można nauczyć się w miesiąc. Być może. Ale prawdziwie skuteczne pozycjonowanie wymaga znacznie więcej. Dlatego przez wiele lat uczyliśmy się i zbieraliśmy doświadczenie, by wreszcie – w 2007 roku – założyć Agencję Interaktywną KC Mobile i świadczyć odpowiedzialnie usługi na najwyższym poziomie.

Ostatnie kilkanaście lat to dla nas nie tylko pasmo coraz większych sukcesów, ale także nauka, z której nie zrezygnowaliśmy. W przeciwieństwie do innych nie spoczywamy na laurach i nie posługujemy się tymi samymi metodami, co dziesięć lat temu. Działamy kreatywnie, nie odtwórczo, i dzięki temu każdorazowo co najmniej o krok wyprzedzamy konkurencję. To samo pomagamy osiągnąć naszym Klientom.

Każdy projekt to dla nas osobiste wyzwanie, dlatego często nie ograniczamy się realizacji początkowych założeń, ale także proponujemy cały szereg usprawnień, które pozwolą uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Staramy się być dla naszych Klientów jednocześnie i wykonawcą, i partnerem, bowiem wierzymy, że Ich i nasz sukces są ze sobą bezpośrednio powiązane. Dlatego też na sukces Klienta pracujemy jak na swój własny. To strategia, która się opłaca!

// Doświadczenie, Organizacja, Rozwój

Co aktualnie robimy

Jesteśmy specjalistami od WordPressa

Specjalizujemy się w WordPressie i realizacjach opartych o ten CMS. Oczywiście nie oznacza to, że nie podejmujemy innych wyzwań, jednak nasze duże doświadczenie w WordPressie skłania nas ku temu rozwiązaniu. 

W marketingu specjalizujemy się w pozycjonowaniu oraz Google Ads, choć i Social Media Marketing nie jest nam obcy. 

+
Lat doświadczenia
+
Zadowolonych Klientów
+
Zrealizowanych projektów
+
Pozyskanych Leadów
// Klienci o nas

Mamy setki
zadowolonych Klientów

Joanna
CEO
"Jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysztofowi Czapnik i całej załodze KC Mobile za pozycjonowanie strony firmowej i szereg innych czynności wynikających z bieżących problemów. Usługa pozycjonowania jest dokonywana rzetelnie i w atrakcyjnych cenach. Pisząc opinię wymienię kilka kryteriów wg których oceniam pracę KC Mobile. W skali od 0 do 6 wszystkie będą punktowane na 6: fachowość, dostępność cenowa, komunikatywność, elastyczność, indywidualne podejście do klienta, pomoc w sytuacjach trudnych. Usługi KC Mobile jak najbardziej polecam."
Mador Sp. z o.o.
"Firma MADOR Sp. z o.o. z powodzeniem realizuje kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, biurowych i kulturalnych, będąc jednocześnie liderem pod względem posiadanego sprzętu, kadry i technologii. Dzięki skutecznej reklamie w internecie prowadzonej przez Agencję Interaktywną KC Mobile nasza oferta trafia do wielu zainteresowanych naszymi produktami Klientów przekładając się na realne zyski firmy. W związku z powyższym możemy z całą odpowiedzialnością polecić usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile jako profesjonalnego partnera biznesowego."
BUSYNET Krzysztof Pieścikowski
CEO
"Firma BUSYNET Krzysztof Pieścikowski z siedzibą w Wągrowcu, udziela referencji firmie Agencja Interaktywna KC Mobile z siedzibą w Czeladzi. Z Agencją Interaktywną KC Mobile współpracujemy w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach naszej strony internetowej busynet.pl. Firma KC Mobile prowadziła również dla nas kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Firmę KC Mobile wybraliśmy dzięki jasnym i klarownym zasadom współpracy podanym w odpowiedzi na nasze zapytanie ofertowe, znając również wypowiedzi jej przedstawicieli na forum fachowym Optymalizacja.com. Po dłuższej współpracy utwierdziliśmy się w przekonaniu o dobrym wyborze. KC Mobile wykonuje zlecenia fachowo, w pełni profesjonalnie, trzymając się wcześniej ustalonych zasad, a wyniki spełniają nasze oczekiwania. Nasze zadowolenie ze współpracy z Agencją Interaktywną KC Mobile pozwala na polecenie jej usług wszystkim zainteresowanym jej ofertą."
Poltrep s.c.
"Firma Poltrep s.c. pragnie zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile z siedzibą w Czeladzi przy ulicy Miasta Auby 10. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że przedsiębiorstwo KC Mobile jest solidną firmą z profesjonalnym podejściem do klienta. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę KC Mobile jako godnego polecenia partnera."