• 0
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8

  Remarketing

  Nie daj o sobie zapomnieć!
  Remarketing to potężne narzędzie, które dobrze użyte gwarantuje sukces.
  Wyświetlaj inteligentne reklamy Klientom, którzy już odwiedzili Twoją stronę.

  Zobacz więcej
 • Strony internetowe

  Strony piszemy w HTML5 & CSS3 dzięki czemu są one dostosowane również do urządzeń mobilnych. Nie trać więcej Klientów pochodzących z urządzeń mobilnych!

  Zobacz więcej
  HTML5
  CSS3
 • Oszczędzaj pieniądze

  Teraz nie musisz już inwestować dużych kwot na stronę internetową. Oferujemy rewolucyjną usługę - strona internetowa w abonamencie od 59,00 PLN netto/miesięcznie.

  Zobacz więcej

Można odnieść wrażenie, że świat wprost oszalał na punkcie pozycjonowania. Wszędzie pojawiają się ogłoszenia firm oferujących tę usługę, jak również – na przeciwnym krańcu szali – protesty przeciwko "fałszowaniu" wyników wyszukiwania. Swoje wtrącają również twórcy wyszukiwarek, którzy raz po raz ulepszają algorytmy, by te mniej podatne były na działania z zewnątrz. Wszystko to sprawia, że efektywne pozycjonowanie google jest dziś trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dysponujemy długoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron wspieranym wszechstronnym zestawem najbardziej zaawansowanych narzędzi, co pozwala nam z nawet najtrudniejszych wyzwań wychodzić obronną rękę. Nie istnieje witryna, której nie bylibyśmy w stanie wprowadzić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania na dowolną frazę. Oczywiście – czasem potrwa to trzy miesiące, czasem pół roku, a być może potrzebne będzie jeszcze więcej. Wszystko zależy od sytuacji, ale każdy nasz Klient jest informowany o tym, kiedy mniej więcej może spodziewać się zauważalnych rezultatów.

Czym tak właściwie jest pozycjonowanie Google?

Celem pozycjonowania jest wypromowanie danego serwisu na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Ranking w wynikach ustalany jest na bazie algorytmu wyszukiwarki, w naszym przypadku Google, a każdy algorytm podatny jest na manipulacje. Pozycjonowanie to więc nic innego jak tylko manipulowanie czynnikami wpływającymi na pozycje w wynikach wyszukiwarki Google.

Czy aby osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarce Google będzie trzeba zmienić stronę?

Odpowiedzi na to pytanie nie da się udzielić nie znając zarówno adresu strony jak również i promowanych fraz, jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że jeśli nikt wcześnie nie optymalizował strony/podstrony pod konkretne frazy, konieczne mogą być zmiany. W skrajnych przypadkach dochodzimy do wniosku, że łatwiej i bezpieczniej będzie razem z Klientem stworzyć dodatkową podstronę przeznaczoną i zoptymalizowaną pod jedną lub kilka fraz. Przy optymalizacji i tworzeniu nowych podstrona należy pamiętać, że celem Google jest prezentowanie w wynikach wartościowych dla użytkownika informacji - z takie założenia należy wychodzić tworząc swoją stronę.

Czy zagwarantujecie wypozycjonowanie mojej strony na pierwszą pozycje w Google?

Nie. Nie zagwarantujemy uzyskania konkretnej pozycji. Zawsze staramy się wypromować stronę na pozycję nr 1, jednak należy pamiętać, że pracujemy na czynniku zewnętrznym jakim jest Google - więc praktycznie nikt nie może zagwarantować konkretnych rezultatów.

Ile będzie mnie kosztowało pozycjonowanie strony w Google?

Nie mamy sztywno określonego cennika, na koszt pozycjonowania składa się wiele czynników takich jak: ilość fraz, konkurencyjność fraz, optymalizacja strony, obecny profil linków, wiek domeny. Po przeanalizowaniu wszystkich tych czynników jesteśmy w stanie przedstawić zobowiązującą ofertę.

Jakie modele rozliczenia pozycjonowania oferujecie?

Oferujemy kilka modeli rozliczeń, dwa podstawowe oferowane zawsze to:

 • rozliczenie za efekt - model ten polega na codziennym monitorowaniu wyników wyszukiwania na konkretne frazy i naliczania opłat tylko w momencie, kiedy strona znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Opłata naliczana jest każdego dnia miesiąca. Ten model rozliczeń kierowany jest to Klientów, którzy chcą pozycjonować niewielką liczbę fraz.
 • model abonamentowy - model ten polega na ustaleniu z góry płatnego, stałego abonamentu. Dzięki stałej opłacie, Klient może zabezpieczyć konkretne środki na reklamę w internecie. Model ten kierowany jest do Klientów, którzy chcą promować większą liczbę fraz i dla których większe znaczenie ma konwertujący ruch na stronie, niż wysokie pozycje na kilka konkretnych fraz. Stała opłata obonamentowa pozwala nam skupić się na wielu frazach z tak zwanego długiego ogona, które pojedynczo nie mają zbyt dużego ruchu, jednak sumując całkowity ruch z wielu fraz - Klienci wiele zyskują. Frazy z tzw. długiego ogona mają też zazwyczaj zdecydowanie wyższą konwersję, niż frazy ogólne.

Dodatkowo w niektórych przypadkach rozliczamy się z Klientami w modelu hybrydowym, który jest połączeniem dwóch powyższych modeli, oraz w rozliczeniu za ruch, gdzie Klient ponosi koszt za każdego „dostarczonego” użytkownika.


Zamów bezpłatną wycenę

 •  Pozycjonowanie
 •  Linki sponsorowane - Google AdWords
 •  Zakupy Google
 •  Audyt SEO
 •  Strona internetowa


 •  Wyszukiwarka Google
 •  Wyszukiwarka Partnerów Google
 •  E-mail
 •  Znajomi
 •  Inne źródło
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Agencję Interaktywną KC Mobile w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.