Projektowanie stron internetowych Łódź

Tworzymy oraz projektujemy responsywne strony www dla naszych Klientów na terenie całego kraju. Strony internetowe, które projektujemy charakteryzują się doskonałą dbałością o każdy szczegół, zdecydowana większość z nich oparta jest o system zarządzania treścią (CMS) WordPress, co pozwala Klientom dbać o stronę we własnym zakresie. Jesteśmy w stanie sprostać niemalże każdemu wyzwaniu względem stron i sklepów internetowych.

Należy pamiętać, że profesjonalne strony internetowe cechują poważne firmy – zdabaj o to, aby Twoja strona internetowa była wizytówką przyciągającą Klientów, a nie odpychającą ich.

Dlaczego warto nam powierzyć realizację strony www?

  • Wycenę projektu strony www otrzymasz bezpłatnie w ciągu 24h
  • Projekt graficzny dobieramy w zależności od branży Twojego biznesu
  • Strony internetowe Łódź opieramy na CMS WordPress
  • Wersja testowa strony internetowej dostarczana jest zawsze na czas
  • Posiadamy ponad 13 lat doświadczenia w IT, tworzenie stron jest core naszego biznesu
  • Strona internetowa projektowana jest zgodnie z dobrymi praktykami SEO, dzięki czemu jej przyszłe pozycjonowanie nie będzie trudne
  • Projekty dopracowane są pod każdym wzdjędem
  • Zarówno strony internetowe jak i sklepy internetowe posiadają zaimplementowaną analitykę Google Analytics w standardzie 
Projektowanie stron internetowych łódź

Responsywne strony internetowe Łódź

Realizowane przez nas strony internetowe są responsywne, o czym już zapewne wiesz. Ale czy wiesz co oznacza, że strona internetowa jest responsywna? Oznacza to, że jest dostosowana do wyświetlana na wszelkiego rodzaju urządzeniach i na wszystkich rozdzielczościach. Oczywiście ze względu na ciągły rozwój technologii rozdzielczości się zmieniają i obecnie najniższą, dla której testujemy jest 360 x 640px.

// Opisz nam Twój projekt, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Masz pytania?
Porozmawiajmy

Projektowanie stron internetowych łódź

Projektowanie stron internetowych Łódź

Jak wygląda współpraca z nami podczas projektowania strony www? Wszystko zaczyna się od zebrania wymagań, jakie stawiane są przez Klienta pod względem jego nowej strony internetowej. Po zebraniu wymagań Klienta przystępujemy do analizy i w zależności od wymagań i budżetu proponujemy jedno z dwóch rozwiązań:

  1. Stronę internetową opartą o gotowy szablon
  2. Indywidualny projekt strony internetowej

Strony internetowe oparte o gotowy szablon są szybkie i znacznie tańsze w realizacji od indywidualnie zaprojektowanych stron www. Posiadają jednak naturalnie kilka ograniczeń. Przede wszystkim oparcie strony internetowej o szablon będzie niosło za sobą ryzyku znalezienia w sieci Internet strony podobnej. Czy jest to czynnik, przez który należy odrzucić strony oparte o szablon, na pewno nie – jednak należy o tym wiedzieć. Tworzenie stron na podstawie szablonu jest znacznie szybsze i często nowa strona internetowa gotowa jest już w ciągu 2-3 tygodni od momentu podpisania umowy.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują strony internetowe Łódź?

Projektowanie stron internetowych Łódź nie jest niestety usługą tanią, w zależności od złożoności projektu cena za prosty projekt rozpoczynać będzie się od 1500 PLN netto.

Jak długo trwa budowa strony internetowej?

Na powyższe pytanie nie da się niestety łatwo odpowiedzieć. Tworzenie stron internetowych Łódź w najlepszym wypadku zajmie nam 2,5 tygodnia, w przypadku złożonego projektu czas ten zostanie wielokrotnie wydłużony.

Czy stworzone przez Was strony www posiadają hosting?

Nie - nie świadczymy usług hostingu dla tworzonych przez nas stron. Jednak jeśli już zaakceptujesz stronę internetową na środowisku testowym chętnie doradzimy najlepszy w naszej ocenie hosting.

Czy do realizacji strony www potrzebna będzie umowa?

Tak - niezależnie czy realizujemy strony internetowe, czy sklepy internetowe każdorazowo podpisujemy umowę na ich realizację. W treści umowy zawarte są szczegóły realizowanego projektu.

Czy strony internetowe Łódź objęte są gwarancją?

Tak - projektowanie stron internetowych Łódź to jedna z podstawowych usług, które realizujemy. Robimy to zgodnie ze wszelkimi standardami dlatego też nie obawiamy się objąć stronę internetową po jej realizacji 12-miesiączeną gwarancją.

// Klienci o nas

Mamy setki
zadowolonych Klientów

Joanna
CEO
"Jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysztofowi Czapnik i całej załodze KC Mobile za pozycjonowanie strony firmowej i szereg innych czynności wynikających z bieżących problemów. Usługa pozycjonowania jest dokonywana rzetelnie i w atrakcyjnych cenach. Pisząc opinię wymienię kilka kryteriów wg których oceniam pracę KC Mobile. W skali od 0 do 6 wszystkie będą punktowane na 6: fachowość, dostępność cenowa, komunikatywność, elastyczność, indywidualne podejście do klienta, pomoc w sytuacjach trudnych. Usługi KC Mobile jak najbardziej polecam."
Mador Sp. z o.o.
"Firma MADOR Sp. z o.o. z powodzeniem realizuje kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, biurowych i kulturalnych, będąc jednocześnie liderem pod względem posiadanego sprzętu, kadry i technologii. Dzięki skutecznej reklamie w internecie prowadzonej przez Agencję Interaktywną KC Mobile nasza oferta trafia do wielu zainteresowanych naszymi produktami Klientów przekładając się na realne zyski firmy. W związku z powyższym możemy z całą odpowiedzialnością polecić usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile jako profesjonalnego partnera biznesowego."
BUSYNET Krzysztof Pieścikowski
CEO
"Firma BUSYNET Krzysztof Pieścikowski z siedzibą w Wągrowcu, udziela referencji firmie Agencja Interaktywna KC Mobile z siedzibą w Czeladzi. Z Agencją Interaktywną KC Mobile współpracujemy w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach naszej strony internetowej busynet.pl. Firma KC Mobile prowadziła również dla nas kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Firmę KC Mobile wybraliśmy dzięki jasnym i klarownym zasadom współpracy podanym w odpowiedzi na nasze zapytanie ofertowe, znając również wypowiedzi jej przedstawicieli na forum fachowym Optymalizacja.com. Po dłuższej współpracy utwierdziliśmy się w przekonaniu o dobrym wyborze. KC Mobile wykonuje zlecenia fachowo, w pełni profesjonalnie, trzymając się wcześniej ustalonych zasad, a wyniki spełniają nasze oczekiwania. Nasze zadowolenie ze współpracy z Agencją Interaktywną KC Mobile pozwala na polecenie jej usług wszystkim zainteresowanym jej ofertą."
Poltrep s.c.
"Firma Poltrep s.c. pragnie zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile z siedzibą w Czeladzi przy ulicy Miasta Auby 10. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że przedsiębiorstwo KC Mobile jest solidną firmą z profesjonalnym podejściem do klienta. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę KC Mobile jako godnego polecenia partnera."

Z naszego bloga

WordPress 5.9 już dostępny!

WordPress 5.9 będzie nadal rozwijał możliwości edycji witryny wprowadzone po raz pierwszy w WordPress 5.8 na początku zeszłego roku (2021). Nowa wersja WordPress 5.9 dodaje

Czytaj wpis »
Software House
Krzysztof Czapnik

Software house – co to jest?

Ostatni rok był wyjątkowy pod wieloma względami. Pandemia dała się we znaki większości branż zarówno w Polsce jak i na świecie. Istnieje jednak kilka branż,

Czytaj wpis »
Scrum Master - projet IT
Blog
Krzysztof Czapnik

Kim jest Scrum Master

Scrum Master jest członkiem zespołu odpowiedzialnym za to, że zespół pracuje i postępuje zgodnie z zasadami Agile. Obowiązki tego stanowiska obejmują przede wszystkim usuwanie przeszkód,

Czytaj wpis »