Strony internetowe Sosnowiec - KC Mobile

Projektujemy oraz tworzymy nowoczesne strony internetowe Sosnowiec

Tworzymy responsywne strony internetowe na podstawie gotowych szablonów graficznych lub projektujemy ich design od zera – wszystko zależy od Ciebie i od Twojego budżetu. Naszą sztandarową usługą jest tworzenie stron internetowych Sosnowiec, dlatego też robimy wszystko, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów. 

Jeśli powierzysz nam realizację Twojej nowej strony www to oprzemy ją o CMS WordPress, dzięki temu będziesz mógł w prosty sposób zarządzać treścią. Napisz do nas i sprawdź specjalną ofertę na tworzenie stron internetowych Sosnowiec.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Wyceniamy bezpłatnie projekt w ciągu 24h od wysłania zapytania
  • Dobieramy design odpowiedni dla branży
  • Wszystkie realizacje stron internetowych Sosnowiec opieramy o WordPress
  • Nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem SEO
  • Dostarczamy na czas
  • Posiadamy 13 lat doświadczenia w branży IT
  • Zapewniamy wsparcie po oddaniu projektu
  • Projekty dopracowujemy pod każdym względem
  • Wdrażamy Google Analytics w cenie projektu strony internetowej

Responsywne strony internetowe Sosnowiec

Realizowane przez nas strony internetowe są responsywne. Oznacza to, że są dostosowane do wyświetlania na wszelkiego rodzaju urządzeniach od komputerów poprzez tablety a na telefonach kończąc. 

Nasze strony www oparte są o CMS WordPress. Wykorzystanie WordPressa jako silnik strony internetowej pozwala jej właścicielowi w prosty sposób dodawać, edytować oraz usuwać treści w witrynie. 

Tworzenie stron www to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza pasja i hobby. Takie podejście pozwala nam zagwarantować 100% zadowolenie naszych Klientów oraz dbałość w trakcie prac nawet o najmniejsze detale. 

// Opisz nam Twój projekt, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Masz pytania?
Porozmawiajmy

Tworzenie stron internetowych Sosnowiec

Strony internetowe Sosnowiec, które dostarczamy naszym Klientom są przede wszystkim spełnieniem wymagań, które zostały nam przedstawione. Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO (z ang. Search Engine Optimalization) pozwala nam w krótkim czasie przyciągnąć na stronę wielu internautów zainteresowanych towarami oraz usługami naszych Klientów, a pozycjonowanie stron www, które tworzymy nie powinno stanowić żadnego problemu.

Dzięki profesjonalnemu podejściu usługa tworzenie stron www Sosnowiec, zapewni prawidłowe wyświetlanie na wszystkich dostępnych na rynku urządzeniach, co korzystnie wpłynie na postrzeganie Twojej marki przez Klientów. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT, a także wile certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje pozwoli dobrze zebrać wymagania Klienta i dostarczyć mu produkt szyty na miarę, spełniający zdefiniowane kryteria akceptacji.

Strony www dla firm Sosnowiec

Zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej dla Twojej firmy w Sosnowcu to najważniejszy element Twojej strategii marketingowej. Codziennie miliony ludzi odwiedzają strony internetowe, aby poznać więcej o firmach, produktach i usługach.

Wykonanie strony internetowej dla Twojej firmy w Sosnowcu, która będzie wyglądać profesjonalnie, jest bardzo ważne dla Twojej marki i wizerunku firmy. Strona powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje, takie jak: historia firmy, oferowane usługi, produkty i oferty. Musi też być łatwa w nawigacji i dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych, aby ułatwić potencjalnym klientom znalezienie Twojej firmy.

Jesteśmy firmą projektową , która oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych dla firm. Nasze usługi obejmują projektowanie stron internetowych, tworzenie treści, optymalizację SEO, a także konfigurację i wdrożenie witryny.

Wszystkie nasze strony internetowe są zgodne z najnowszymi standardami i technologiami, dzięki czemu są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie klientom najlepszych wrażeń i dlatego wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zapewnić jak najlepsze wyniki.

Jeśli szukasz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy w Sosnowcu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć stronę, która będzie wyglądać wyjątkowo i będzie przyciągać uwagę potencjalnych klientów.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują strony www Sosnowiec?

Koszt wykonania strony internetowej uzależniony jest od stopnia jej skomplikowania. W zależności od tego, czy strona może być oparta o gotowy szablon, czy też projekt strony powinien zostać przygotowany przez naszego grafika koszt strony zaczynać się będzie od około 1500 PLN netto.

Jak długo trwa budowa strony internetowej?

Czas, jaki potrzebny jest do stworzenia strony uzależniony jest od zakresu działań, które mamy zrealizować. Jeśli jest to prosta strona oparta o szablon to realizacja możliwa jest w mniej niż 2 tygodnie. Strony internetowe oparte o indywidualne projekty graficzne wymagają dłuższego czasu realziacji - około 2-3 miesiące.

Czy oferujecie hosting i domenę?

Nie - nie świadczymy usług hostingowych ani rejestracji domen. Chętnie natomiast wskażemy polecane przez nas firmy do rejestracji domeny oraz hostingu Twojej nowej strony internetowej. 

Czy potrzebna będzie umowa na realizację strony www?

Tak, decydując się na współpracę z nami otrzymasz od nas umowę do podpisania. W umowie zawarte są szczegółowe ustalenia dotyczące zakresu naszej współpracy łącznie ze specyfikacją Twojej nowej strony www.

Czy strony internetowe, które realizujecie objęte są gwarancją?

Tak - strony internetowe, które oddajemy naszym Klientom objęte są 12-miesięczną gwarancją. Jeżeli w ciągu 12 miesięcy od oddania coś na stronie przestanie działać, naprawimy to bezpłatnie.

Czy oferujecie wsparcie po zakończeniu realizacji strony www?

Oczywiście, każdy Klient może liczyć na wsparcie w ramach gwarancji na strony www Sosnowiec. Jeśli jednak jesteś zainteresowany rozwojem strony lub jej utrzymaniem oferujemy pakiety wsparcia. 

Czy oferujecie inne usługi niż projektowanie stron internetowych?

Oczywiście, projektowanie stron www to jedna z naszych podstawowych usług, jednak niejedyna. Projektujemy również sklepy internetowe zajmujemy się również pozycjonowanie stron internetowych oraz kampaniami w Google Ads.

// Klienci o nas

Mamy setki
zadowolonych Klientów

Joanna
CEO
"Jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysztofowi Czapnik i całej załodze KC Mobile za pozycjonowanie strony firmowej i szereg innych czynności wynikających z bieżących problemów. Usługa pozycjonowania jest dokonywana rzetelnie i w atrakcyjnych cenach. Pisząc opinię wymienię kilka kryteriów wg których oceniam pracę KC Mobile. W skali od 0 do 6 wszystkie będą punktowane na 6: fachowość, dostępność cenowa, komunikatywność, elastyczność, indywidualne podejście do klienta, pomoc w sytuacjach trudnych. Usługi KC Mobile jak najbardziej polecam."
Mador Sp. z o.o.
"Firma MADOR Sp. z o.o. z powodzeniem realizuje kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, biurowych i kulturalnych, będąc jednocześnie liderem pod względem posiadanego sprzętu, kadry i technologii. Dzięki skutecznej reklamie w internecie prowadzonej przez Agencję Interaktywną KC Mobile nasza oferta trafia do wielu zainteresowanych naszymi produktami Klientów przekładając się na realne zyski firmy. W związku z powyższym możemy z całą odpowiedzialnością polecić usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile jako profesjonalnego partnera biznesowego."
BUSYNET Krzysztof Pieścikowski
CEO
"Firma BUSYNET Krzysztof Pieścikowski z siedzibą w Wągrowcu, udziela referencji firmie Agencja Interaktywna KC Mobile z siedzibą w Czeladzi. Z Agencją Interaktywną KC Mobile współpracujemy w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach naszej strony internetowej busynet.pl. Firma KC Mobile prowadziła również dla nas kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Firmę KC Mobile wybraliśmy dzięki jasnym i klarownym zasadom współpracy podanym w odpowiedzi na nasze zapytanie ofertowe, znając również wypowiedzi jej przedstawicieli na forum fachowym Optymalizacja.com. Po dłuższej współpracy utwierdziliśmy się w przekonaniu o dobrym wyborze. KC Mobile wykonuje zlecenia fachowo, w pełni profesjonalnie, trzymając się wcześniej ustalonych zasad, a wyniki spełniają nasze oczekiwania. Nasze zadowolenie ze współpracy z Agencją Interaktywną KC Mobile pozwala na polecenie jej usług wszystkim zainteresowanym jej ofertą."
Poltrep s.c.
"Firma Poltrep s.c. pragnie zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile z siedzibą w Czeladzi przy ulicy Miasta Auby 10. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że przedsiębiorstwo KC Mobile jest solidną firmą z profesjonalnym podejściem do klienta. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę KC Mobile jako godnego polecenia partnera."

Z naszego bloga

Czy warto inwestować w Social Media?

Social media to obecnie nieodłączny element naszego życia. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie korzystają z różnego rodzaju platform społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram,

Czytaj wpis »

Budowanie marki

1. Wprowadzenie Marka to ważny element w biznesie. Odpowiednio budowana marka może być kluczem do sukcesu i trwałej pozycji na rynku. Z tego powodu, budowanie

Czytaj wpis »

Co to jest no code?

No code to nowy sposób na programowanie, który ma na celu ułatwienie tworzenia aplikacji bez konieczności pisania kodu. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które

Czytaj wpis »

WordPress 5.9 już dostępny!

WordPress 5.9 będzie nadal rozwijał możliwości edycji witryny wprowadzone po raz pierwszy w WordPress 5.8 na początku zeszłego roku (2021). Nowa wersja WordPress 5.9 dodaje

Czytaj wpis »