Posiadamy bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opieranych na CMS WordPress. Od prostych stron "wizytówek" poprzez bardziej zaawansowane aplikacje webowe a na sklepach internetowych kończąc. Nasz WordPress software house dostarczy rozwiązanie szyte na miarę Twojego biznesu.

Niemalże 40% wszystkich stron internetowych dostępnych w Internecie opartych jest o CMS WordPress. Tak duża liczba stron używających tego CMS’a nie może być przypadkiem. WordPressa obecnie używa się do wielu rozwiązań, od prostych blogów przez rozbudowane strony biznesowe na sklepach internetowych kończąc. 

Nasi doświadczeni programiści WordPress zapewniają spersonalizowane rozwiązania spełniające Twoje wymagania biznesowe.  Tworzymy dynamiczne i bogate w funkcjonalności strony internetowe, które koncentrują się na zaangażowaniu marki. Dostarczamy wydajne, łatwe w utrzymaniu oraz aktualizacji strony internetowe oparte na WordPressie. 

Dlaczego WordPress?

Prawie 40% Internetu nie może się mylić. WordPress jest najczęściej stosowanym systemem zarządzania treścią na świecie. Dobrze zakodowany jest bezpiecznym rozwiązaniem, które jest stosunkowo tanie w utrzymaniu. Dodatkowym atutem jest prostota jego obsługi. Po szkoleniu z obsługi nikt nie powinien mieć z nią problemów.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Projekt graficzny

Nasz WordPress Software House oferuje Klientom przygotowanie indywidualnej szaty graficznej tworzonej strony internetowej. Stwórz z nami unikatowy design dla Twojego biznesu!

Gotowy motyw

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój pomysł na biznes sprawdzi się w rzeczywistości, możemy użyć gotowego motywu graficznego co pozwoli ograniczyć koszty budowy strony internetowej.

PSD2WordPress

Posiadasz projekt graficzny, których chciałbyś wdrożyć na podstawie WordPress? Dobrze trafiłeś! Prześlij do nas widoki projektu a przygotujemy wycenę.

Rozbudowa funkcjonalności

Posiadasz już stronę opartą o WordPress i chciałbyś poszerzyć jej funkcjonalność o dodatkowe możliwości? Nie ma problemu, po prostu do nas napisz a sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić.

Migracja na WordPress

Posiadasz obecnie stronę internetową, która z jest droga w utrzymaniu lub po prostu nie da się nią zarządzać poprzez CMS? Oferujemy możliwość migracji funkcjonujących stron na CMS WordPress zgodnie z zasadami SEO.

Aktualizacja WordPress

Posiadasz starego, nieaktualizowanego WordPressa? Twój developer "zapadł się pod ziemię"? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, na które trzeba poczekać. Skontaktuj się z nami a doprowadzimy Twoją stronę do porządku.

Custom WP Development

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stworzyć niestandardową wtyczkę, czy zmodyfikować obecnie działającą, spełnimy Twoje wymagania analizując i przewidując potrzeby biznesowe.

Analityka WordPress

Posiadasz działający serwis, generujący dużo ruchu. Chciałbyś dowiedzieć się, które strony są najlepsze a nad którymi trzeba jeszcze popracować? Oferujemy wdrożenie rozszerzonej analityki na witryny oparte o WP. Opisz nam jake są Twoje potrzeby.

WooCommerce

Nasi programiści WordPress oferują sprawdzone rozwiązania e-commerce, które z całą pewnością spełnią wymagania Twojej firmy, tworząc bogate w funkcje i wydajne sklepy internetowych w oparciu o WordPress + WooCommerce.

// Opisz nam Twój projekt, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Masz pytania?
Porozmawiajmy

// Klienci o nas

Mamy setki
zadowolonych Klientów

Joanna
CEO
"Jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysztofowi Czapnik i całej załodze KC Mobile za pozycjonowanie strony firmowej i szereg innych czynności wynikających z bieżących problemów. Usługa pozycjonowania jest dokonywana rzetelnie i w atrakcyjnych cenach. Pisząc opinię wymienię kilka kryteriów wg których oceniam pracę KC Mobile. W skali od 0 do 6 wszystkie będą punktowane na 6: fachowość, dostępność cenowa, komunikatywność, elastyczność, indywidualne podejście do klienta, pomoc w sytuacjach trudnych. Usługi KC Mobile jak najbardziej polecam."
Mador Sp. z o.o.
"Firma MADOR Sp. z o.o. z powodzeniem realizuje kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, biurowych i kulturalnych, będąc jednocześnie liderem pod względem posiadanego sprzętu, kadry i technologii. Dzięki skutecznej reklamie w internecie prowadzonej przez Agencję Interaktywną KC Mobile nasza oferta trafia do wielu zainteresowanych naszymi produktami Klientów przekładając się na realne zyski firmy. W związku z powyższym możemy z całą odpowiedzialnością polecić usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile jako profesjonalnego partnera biznesowego."
BUSYNET Krzysztof Pieścikowski
CEO
"Firma BUSYNET Krzysztof Pieścikowski z siedzibą w Wągrowcu, udziela referencji firmie Agencja Interaktywna KC Mobile z siedzibą w Czeladzi. Z Agencją Interaktywną KC Mobile współpracujemy w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach naszej strony internetowej busynet.pl. Firma KC Mobile prowadziła również dla nas kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Firmę KC Mobile wybraliśmy dzięki jasnym i klarownym zasadom współpracy podanym w odpowiedzi na nasze zapytanie ofertowe, znając również wypowiedzi jej przedstawicieli na forum fachowym Optymalizacja.com. Po dłuższej współpracy utwierdziliśmy się w przekonaniu o dobrym wyborze. KC Mobile wykonuje zlecenia fachowo, w pełni profesjonalnie, trzymając się wcześniej ustalonych zasad, a wyniki spełniają nasze oczekiwania. Nasze zadowolenie ze współpracy z Agencją Interaktywną KC Mobile pozwala na polecenie jej usług wszystkim zainteresowanym jej ofertą."
Poltrep s.c.
"Firma Poltrep s.c. pragnie zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile z siedzibą w Czeladzi przy ulicy Miasta Auby 10. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że przedsiębiorstwo KC Mobile jest solidną firmą z profesjonalnym podejściem do klienta. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę KC Mobile jako godnego polecenia partnera."

Z naszego bloga

Co to jest no code?

No code to nowy sposób na programowanie, który ma na celu ułatwienie tworzenia aplikacji bez konieczności pisania kodu. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które

Czytaj wpis »

WordPress 5.9 już dostępny!

WordPress 5.9 będzie nadal rozwijał możliwości edycji witryny wprowadzone po raz pierwszy w WordPress 5.8 na początku zeszłego roku (2021). Nowa wersja WordPress 5.9 dodaje

Czytaj wpis »

Software house – co to jest?

Ostatni rok był wyjątkowy pod wieloma względami. Pandemia dała się we znaki większości branż zarówno w Polsce jak i na świecie. Istnieje jednak kilka branż,

Czytaj wpis »

Kim jest Scrum Master

Scrum Master jest członkiem zespołu odpowiedzialnym za to, że zespół pracuje i postępuje zgodnie z zasadami Agile. Obowiązki tego stanowiska obejmują przede wszystkim usuwanie przeszkód,

Czytaj wpis »