Projektowanie oraz tworzenie nowoczesnych stron internetowych Czeladź

Tworzymy responsywne strony internetowe na podstawie gotowych szablonów graficznych lub projektujemy ich design od zera – wszystko zależy od Ciebie i od Twojego budżetu. Naszą sztandarową usługą jest tworzenie stron internetowych Czeladź, dlatego też robimy wszystko, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów. 

Jeśli powierzysz nam realizację Twojej nowej strony www to oprzemy ją o CMS WordPress, dzięki temu będziesz mógł w prosty sposób zarządzać treścią. Napisz do nas i sprawdź specjalną ofertę na tworzenie stron internetowych Czeladź.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Wyceniamy bezpłatnie projekt w ciągu 24h od zapytania
  • Dobieramy design odpowiedni dla branży
  • Wszystkie realizacje stron internetowych opieramy o WordPress
  • Nasze realizacje są zoptymalizowane pod kątem SEO
  • Dostarczamy na czas
  • Posiadamy 13 lat doświadczenia w branży IT
  • Zapewniamy wsparcie po oddaniu projektu
  • Projekty dopracowujemy pod każdym względem
  • Wdrażamy Google Analytics w cenie projektu

Responsywne strony internetowe Czeladź

Realizowane przez nas strony internetowe są responsywne. Oznacza to, że są dostosowane do wyświetlania na wszelkiego rodzaju urządzeniach od komputerów poprzez tablety a na telefonach kończąc. 

Nasze strony www oparte są o CMS WordPress. Wykorzystanie WordPressa jako silnik strony internetowej pozwala jej właścicielowi w prosty sposób dodawać, edytować oraz usuwać treści w witrynie. 

Tworzenie stron www
 to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza pasja i hobby. Takie podejście pozwala nam zagwarantować 100% zadowolenie naszych Klientów oraz dbałość w trakcie prac nawet o najmniejsze detale. 

// Opisz nam Twój projekt, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Masz pytania?
Porozmawiajmy

Tworzenie stron www Czeladź

Strony internetowe Czeladź, które dostarczamy naszym Klientom są przede wszystkim spełnieniem wymagań, które zostały nam przedstawione. Optymalizacja stron pod kątem SEO (z ang. Search Engine Optimalization) pozwala nam w krótkim czasie przyciągnąć na stronę wielu internautów zainteresowanych towarami oraz usługami naszych Klientów. 

Dzięki profesjonalnemu podejściu usługa tworzenie stron www Czeladź, zapewni prawidłowe wyświetlanie na wszystkich dostępnych na rynku urządzeniach, co korzystnie wpłynie na postrzeganie Twojej marki przez Klientów. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT, a także wile certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje pozwoli dobrze zebrać wymagania Klienta i dostarczyć mu produkt szyty na miarę, spełniający zdefiniowane krytaria akceptacji. 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt wykonania strony internetowej uzależniony jest od stopnia jej skomplikowania. W zależności od tego, czy strona może być oparta o gotowy szablon, czy też projekt strony powinien zostać przygotowany przez naszego grafika koszt strony zaczynać się będzie od około 1500 PLN netto

Jak długo trwa budowa strony internetowej?

Czas, jaki potrzebny jest do stworzenia strony uzależniony jest od zakresu działań, które mamy zrealizować. Jeśli jest to prosta strona oparta o szablon to realizacja możliwa jest w mniej niż 2 tygodnie.

Czy oferujecie hosting i domenę?

Nie - nie świadczymy usług hostingowych ani rejestracji domen. Chętnie natomiast wskażemy polecane przez nas firmy do rejestracji domeny oraz hostingu Twojej nowej strony internetowej. 

Czy potrzebna będzie umowa na realizację strony www?

Tak, decydując się na współpracę z nami otrzymasz od nas umowę do podpisania. W umowie zawarte są szczegółowe ustalenia dotyczące zakresu naszej współpracy. 

Czy oferujecie wsparcie po zakończeniu realizacji strony?

Oczywiście, każdy Klient może liczyć na wsparcie w ramach gwarancji na stronę. Jeśli jednak jesteś zainteresowany rozwojem strony lub jej utrzymaniem oferujemy pakiety wsparcia. 

// Klienci o nas

Mamy setki
zadowolonych Klientów

Joanna
CEO
"Jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysztofowi Czapnik i całej załodze KC Mobile za pozycjonowanie strony firmowej i szereg innych czynności wynikających z bieżących problemów. Usługa pozycjonowania jest dokonywana rzetelnie i w atrakcyjnych cenach. Pisząc opinię wymienię kilka kryteriów wg których oceniam pracę KC Mobile. W skali od 0 do 6 wszystkie będą punktowane na 6: fachowość, dostępność cenowa, komunikatywność, elastyczność, indywidualne podejście do klienta, pomoc w sytuacjach trudnych. Usługi KC Mobile jak najbardziej polecam."
Mador Sp. z o.o.
"Firma MADOR Sp. z o.o. z powodzeniem realizuje kompleksowe remonty obiektów przemysłowych, biurowych i kulturalnych, będąc jednocześnie liderem pod względem posiadanego sprzętu, kadry i technologii. Dzięki skutecznej reklamie w internecie prowadzonej przez Agencję Interaktywną KC Mobile nasza oferta trafia do wielu zainteresowanych naszymi produktami Klientów przekładając się na realne zyski firmy. W związku z powyższym możemy z całą odpowiedzialnością polecić usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile jako profesjonalnego partnera biznesowego."
BUSYNET Krzysztof Pieścikowski
CEO
"Firma BUSYNET Krzysztof Pieścikowski z siedzibą w Wągrowcu, udziela referencji firmie Agencja Interaktywna KC Mobile z siedzibą w Czeladzi. Z Agencją Interaktywną KC Mobile współpracujemy w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach naszej strony internetowej busynet.pl. Firma KC Mobile prowadziła również dla nas kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Firmę KC Mobile wybraliśmy dzięki jasnym i klarownym zasadom współpracy podanym w odpowiedzi na nasze zapytanie ofertowe, znając również wypowiedzi jej przedstawicieli na forum fachowym Optymalizacja.com. Po dłuższej współpracy utwierdziliśmy się w przekonaniu o dobrym wyborze. KC Mobile wykonuje zlecenia fachowo, w pełni profesjonalnie, trzymając się wcześniej ustalonych zasad, a wyniki spełniają nasze oczekiwania. Nasze zadowolenie ze współpracy z Agencją Interaktywną KC Mobile pozwala na polecenie jej usług wszystkim zainteresowanym jej ofertą."
Poltrep s.c.
"Firma Poltrep s.c. pragnie zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej KC Mobile z siedzibą w Czeladzi przy ulicy Miasta Auby 10. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że przedsiębiorstwo KC Mobile jest solidną firmą z profesjonalnym podejściem do klienta. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę KC Mobile jako godnego polecenia partnera."

Z naszego bloga

Software House
Krzysztof Czapnik

Software house – co to jest?

Ostatni rok był wyjątkowy pod wieloma względami. Pandemia dała się we znaki większości branż zarówno w Polsce jak i na świecie. Istnieje jednak kilka branż,

Czytaj wpis »
Scrum Master - projet IT
Blog
Krzysztof Czapnik

Kim jest Scrum Master

Scrum Master jest członkiem zespołu odpowiedzialnym za to, że zespół pracuje i postępuje zgodnie z zasadami Agile. Obowiązki tego stanowiska obejmują przede wszystkim usuwanie przeszkód,

Czytaj wpis »

Jak założyć sklep internetowy?

Zastanawiasz się co potrzebne jest aby założyć sklep internetowy? Poza oczywistymi rzeczami, takimi jak pomysł, co sprzedawać, oraz same produkty potrzebujesz szeregu rozwiązań, które pozwolą

Czytaj wpis »

Zasięg naszej działaności

Czeladź

Sosnowiec